Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G
Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G
Gesigneerd Adolfs ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische man met hoofdbedekking, draagstok en haan 90x70cm. Cond.: G
Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G
Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op schilderskarton, landschap met koeien en boerenstel 65x58cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G
John Bevort ca. 1980, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 98x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Jongkind (waarschijnlijk J.B. Jongkind 1819-1891), potloodtekening op papier, dorpsstraat met figuren (kleine gaatjes) Cond.: R
Ongesigneerd 18e eeuw (Zuid Duitsland), olieverf op paneel (paneel gebroken geweest en slecht gerestaureerd), damesbuste 37x48cm. Cond.: M
Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G
Joan B.N. van Gent (Arnhem 1891- ), olieverf op linnen, bronzen vijzel met bloemen-compositie 40x50cm. Cond.: G
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Calame, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 66x47cm. Cond.: R-G
P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat
Willem Valk (Zoeterwoude 1898 - 1977 Bennebroek), pastel op papier, liggend naakt 47x23cm. Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, bergachtig landschap met gletsjer 60x80cm. Cond.: G
Heertje van Doornik ( Blokker 1880 - 1936 Amsterdam), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 38x28cm. Cond.: G
3x Rein de Vries (Leeuwarden 1944), olieverf op paneel, drieluik Industrieel 9x10cm. Cond.: G
Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...
Mc. Kenna (Ierse School), olieverf op linnen, paardenhandelaar 40x50cm. Cond.: G
Otteé (Arnout van Gilst, Den haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerderij aan het water met vrouw 60x70cm. Cond.: R
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968 Den Haag), olieverf op linnen, koeien in zonnige wei met melkende boer 30x40cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G
Russische School (Avantgarde 20e eeuw), monogram A.M., aquarel op papier, 46x36cm. Cond.: G
Naar J. Lievens ca. 1880, olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water bij avond 80x62cm. Cond.: R-G
Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G
Fortunato Anjes ca. 1980 (Italiaanse School), olieverf op paneel, kerkinterieur met figuren 45x54cm. Cond.: G
Johan Hendrik Doeleman ( Rotterdam 1848 - 1913), aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuur 50x65cm. Cond.: G
Will Leewens '81 (Nieuwe Haagse School), acryl op linnen, moderne compositie (sportgebeuren) 60x80cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Gesigneerd F. HartNibbrig, olieverf op paneel, jager in het bos 38x28cm. Cond.: G
La Fontaine, 18e-19e eeuwse gravure op papier, F. Bouchet, pelletier sculp. Voorstelling met dieren en vele figuren (vochtvlekken) 45x35cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M
Ro Mogendorff 1956 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), gemengde techniek op papier, portret Joodse man 15x22cm. Cond.: G
E. Ortjens ca. 1940, olieverf op linnen, zeegezicht met schepen en figuren 61x40cm. Cond.: G
Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G
Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G
2x Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), pastel op papier/chinese inkt op papier, 1x Joodse vrouw en 1x zittende vrouw 7x10cm. en 5,5x9cm. Cond.: G
P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
E. Langenbach ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met beeld en bloemenvaas 50x61cm. Cond.: G
H. Noort ca. 1920, olieverf op linnen, Stadskanaal met boten 41x51cm. Cond.: G
F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M
J.Kelderman, Olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten, 68x50cm., Cond.:G
Fedor van Kregten (studie), olieverf op paneel, 3 koeien met melkende boer 40x26cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G
G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G
Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G
Hermanus Willem v.d. Worp ( 1849 Delden - 1941), olieverf op linnen, landschap met boederij en sloot 52x33cm. Cond.: R
J.D. Hinrichs ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen 47x35cm. Cond.: G
Twee decoratieve portretten in mooie omlijsting (reproducties op papier) 98x82cm. (incl. lijst) Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Fachwerk boerderij met figuren 90x60cm. Cond.: G
Monogram A.V.J. 20e eeuw, olieverf op karton, abstracte compositie 38x44cm. Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R
Ingekleurde landkaart (ets op papier) 17e eeuw van Henrikus Hondius ( 1573 - 1650) van Gelderland "Amsetlodami Sumptibus Henrici Hondij" 50x38cm. Cond.: G
Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G
Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R
Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G
Trees Suringh, olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: R-G
Karl Örbo (waarschijnlijk) (1890 - 1958 Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 48x50cm. Cond.: G
Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G
Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G
Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G