Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Mooi antiek zilveren doosje met de hand gegraveerd. Op het deksel bevindt zich een olifantje in reliëf en een gouden harp, Rusland (gehalte 84 zolotniks), ca. 69gr. 7,5x5,5x2cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...
Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G
Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891
Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U
Groot zwaar kristal geslepen cognac glas op Hollands zilveren voet 835/000, MT.: van Bersselaar, Udenhout. H.21xø15cm., Cond.:U
Geslepen kristallen gembercoupe met Russisch slijpsel, op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand (knop gelijmd). MT.: F.E.Held, Amsterdam ca. 18975 H. 30cm.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U
Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef met houten steel , (1845), L.44cm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U
Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U
Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.
Russische poederdoos in schelp met zilveren montuur (begin 1900), 875/000, 7,5x6,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U
Hollands zilveren brandewijn kom met gedreven eikenblad motief op voet, 925/000, ca. 277gr., ca. 23x11x10cm., Cond.:U
Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U
Amerikaanse art-deco sterling zilveren natfruitschep, fraai gestileerd ca. 1900, L. 16cm., ca. 13gr.
Oud plated visbestek ca. 1930 in originele cassette 29,5x11,5cm. Cond.: G
Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U
Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MR: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.
Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U
Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U
18eEeuws voorsnijmes met 835/000 zilveren pistoolheft voorzien van schelpdecor. MT.: Hendrik Grauharet, Amsterdm anno 1717.
Grote decoratieve plated bewerkte fruitschaal met rondom bloemendecor 2e helft 20e eeuw 18x50x24cm. Cond.: G