Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U
Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.
Broche GG 585/000 fantasie model. Broche bestaande uit 2 delen in de vorm van halve manen, waarvan een kant met ruwe bewerkingen, ø 3.2 cm ca 4.1 gr
Oorhaken GG 750/000m met bloedkoralen. Ovale brede GG zetkasten met daarin 2 mooie bloedkoralen, bevestigd aan brisures. Grootte oorhangers 12x10 mm ca 3.8 gr Nieuw
Collier bloedkoraal met grote bloedkoraal als sluiting met GG 585/000 accenten. Fijn bloedkoraalcollier, tonmodel ø 2,5x4, met GG bollen bij de sluiting, gemaakt van een grote bloedkoraal, ø 13 mm, me...
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.
Ring WG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de bovenzijde in het midden een wat grotere diamant en daaromheen 8 kleinere briljanten in een soort ruitvorm gezet. Totaal ca 0.40 crt. ø 57 ca 4.5 ...
Armband rij 3 bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. 3 Rijen bloedkoralen, tonmodel ø 2.5 mm, met fraaie GG eindstukken bevestigd aan een ovale GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van e...
Lang snoer met platte cilindervormige koralen. Breedte 5 mm, lengte 112 cm ca 21.7 gr
Strakke ring WG 585/000 met robijn en briljant. Strakke royaal uitgevoerde bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x3.8 mm, met daarnaast 2 briljanten, ca 0.06 crt, en een rail me...
Lang collier GG 585/000 met 12 schakels. Venetiaans collier met aan de voorzijde verdeeld over de ketting 12 schakels. Een schakel is voorzien van een steekspeld om draaien te voorkomen. Lengte 85 cm,...
Klapcreolen GG/WG 585/000 met briljant. Ovale klapcreolen met scharnier en een diagoniale WG lijn, bezet met briljanten. ø 14 mm, breedte 5 mm. ca 5.5 gr
Parelcollier lang met WG 585/000 sluiting met parel. Lang collier van cultiveparels, ø 6.5 mm, bevestigd aan WG half ronde sluiting met in het midden een parel. Lengte 64 cm
Collier en armbanden met parels. Collier en armbanden met parels geregen als bloemen met een grote parel in het midden en biwa pareltjes er omheen. Lengte 41 cm, arrmbanden 17 cm
Bloedkoraal, takjes. Drie snoeren , verlopend in grootte, en veel losse takjes. Totaal ca 209 gr
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Sierlijke zilveren tasbeugel (833/000) met tasje en jasseronketting. De beugel heeft een fraaie bewerking met engelen en een getorste rand, MT: Fam. Bijkamp en Co Steenwijk, jaarletter E: 1914, 13x20c...
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.
Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.