Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Nagelgarnituur in cassette
Ergebnis: 100 EUR

Nagelgarnituur in schildpad-cassette afgezet met aan beide zijden Hollands zilveren appliques, 835/000 ca. 1860, MT: Willem de Pleijs Schoonhoven 4x8,5x3cm. Cond.: R

Vaas
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

Lot double
Startpreis 25 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Brisures GG Granaat
Startpreis 165 EUR

Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...

Staande Engelse klok
Startpreis 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Lenzkirch klok
Ergebnis: 650 EUR

Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.

Uurwerk Boulle klok
Ergebnis: 275 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R

Ring GG citrien briljant
Startpreis 320 EUR

Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.

6 Kandelaars
Ergebnis: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

Ring GG lapis brilj
Ergebnis: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Statenbijbel 1664
Startpreis 1.100 EUR

Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G

Klemband zilver
Startpreis 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

2 Kopjes
Startpreis 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

2x Mahjongg spel
Ergebnis: 55 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G

Meissen vaasje
Ergebnis: 40 EUR

Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.

3 Chinese lakstempels
Startpreis 250 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

Albasten zuil
Startpreis 110 EUR

Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.

Diverse bellen
Ergebnis: 90 EUR

Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G

Rookset
Startpreis 30 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Blikken voertuig
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Wilesco London Bus, stoommachine
Ergebnis: 160 EUR

Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.

Petroleum kachel
Startpreis 40 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G