Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G