Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Russische School 19e eeuw (onduidelijk gesigneerd, K. Canoba/Cauoba?), gemengde techniek op papier, damesportret 28x34cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G
Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56
Twee 19e eeuwse hoge deuren met vergulding, snijwerk en verguld bronzen beslag en spanjolet (afkomstig uit 19e eeuwse villa) Afmeting per stuk: 76x260cm. Cond.: G
Tahitie parelcollier. Collier van 36 Tahitie parels, ø 11-13.5 mm, met een in de parel bevestigde patenteerde edelstalen sluiting. Lengte 44,5 cm ca 90 gr
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.
Bijzondere broche WG 750/000 met briljanten en smaragden. Elegante broche, trosvorm met 6 smaragden en diverse briljanten, o.a. 2 peervormen, 7x3.2 mm, en 3 markiesvormen, 7x3.2, 5.5x2.9 mm en divers...
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, stilleven Symfonie Haydn 50x70cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje
Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G
Collier GG 585/000 met figaroschakel. Breed (heren) collier, ca 6 mm, met figaroschakel, 1 grote en 3 kleine schakels. Voorzien van stevige karabijnsluiting. Lengte 57 cm. ca 58 gr
V. Kaplan 2007 (Duitse School), olieverf op linnen, kubistisch stilleven met wodkafles 40x40cm. Cond.: G
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Schilderij ca. 1900 (Russische School?) K11B, tekening op papier, paardenstudie 37x25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.
Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G
Royale ring GG 585/000 met blauw topaas en briljant. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 18x13 mm, gezet in 4 poten. Aan de zijkanten zitten verdiept diverse briljanten ...
Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr
Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Mahoniehouten Engelse staande klok, 19e eeuw, met 8-daags uurwerk, halfuurslag, seconden-en dag aanduiding. In goede originele staat. 204x50x25cm.
Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.
Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G
Collier met Barnsteen. Collier met ovaal verlopende barnsteenkralen, ø 6-9 / 20-25 mm. Lengte 61 cm. ca 42.7 gr. De sluiting is defect.
Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit dames-schrijfbureau met opstand ca. 1880. In zeer goede originele staat 140x100x71cm. Cond.: G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G
Armband GG 585/000 met jasseronschakel. Armband bestaande uit 7 rijen jasseronschakels bevestigd aan een antieke GG sluiting voorzien van gravure bewerking. Lengte 18.5 cm ca 38 gr
Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G
Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...
Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G
Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G
Prachtige grote vuurvergulde empire pendule met vaas. Fijn gedecoreerd met putti en acanthusbladeren ca. 1820. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Vergulding is goed, alleen vuil. In goede ...
Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goe...
Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Prachtig zwaar uitgevoerde eikenhouten schrijfbureau met 11 lades en afgeronde zijkanten 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel van goede kwaliteit en in zeer goede staat 81x184x72cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.
Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Collier 2 rij bloedkoraal met antiek GG 585/000 sluiting. Collier van 2 rijen bloedkoraal met een mooie kleur, verlopend in grootte, tonmodel, 5x5-10x12 mm, bevestigd aan een antieke vierkante sluitin...
Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G
Kavel van 5 munten van 2/3 Thaler: 1x 1683 Schleswig-Holstein-Got-Torp. German States. Christian Albrecht, KM 79 blz. 809. Cond.: VG-, 1x 2/3 Thaler 1678, Sayn-Wittgenstein-Hohnstein. German States. G...
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...
Twee delen oud glas ca. 1930: 1x grote bolvaas, gemerkt ( Serra....?) en 1x schenkkan, gemerkt R. 16-27cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.
Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Zeer sierlijke brede ring GG 750/000 met diamanten. Brede ring met 4 golvende lijnen pave gezet met diamanten. 1 lijn is bezet met bruine diamanten, 18 mm breed ca 9.2 gr ø 56
Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G
Oude notenfineer barok secretaire (stijlmeubel) in Dresdner barok stijl 2e helft 20e eeuw. Tweedelig met glas-opstand 187x44x59cm. Cond.: G