Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee grote tafellampen 2e helft 20e eeuw: 1x koper en 1x metaal (2-lichts met kappen) 87-105cm. Cond.: G
Twee oude 3-lichts wandlampen 2e helft 20e eeuw met prismen glas, spiegel en messing. In goede originele staat 41x37x18cm.
Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G
Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G
Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G