Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.
Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.
Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G
Geslepen kristallen vaasje met fraai geslepen bloemen in opengewerkte plated houder met hamerslag 9xø4,5cm.
Divers plated bestek: 1x kindervork met inscriptie, 1x vorkje en lepeltje met zonnebloem op de steel, 1x suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, 1x kwartslepel bekroond m...
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken en een slacouvert met plated heften, 17,5-23cm.
Plated rechtshandige kinderlepel en plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen en gemerkt "Eickhorn" 10-13cm.
Geslepen kristallen zoutvaatje (1,5xø4cm.) met een 835/000 zilveren zoutlepeltje (6cm.) met fraaie steel, bekroond met een molen, MT: Fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U
Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U
Set Hollands zilveren sierkurken met kabelrandmotief. Ongewaarborgd oud- en inlands belastingstempel begin 1900 Cond.: G
Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.
Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.
Zilveren suikerschep met gevlochten steel, bekroond met een ooievaar en bak met gedreven afbeelding van visvrouw met manden en vissen, Nederland gekeurd, 835/000, ca. 18gr. L.: 13,5cm.
Russische zilveren kinderlepel met fraaie gekleurde emaille papegaai op de steel, 916/000, ca. 28gr. L.: 14cm.
Kralenbeursje met Hollands zilveren beugel, 835/000, ca. 1880, MT.: Cornelis van Gelderen, Schoonhoven. Beugelbreedte 10cm., Cond.:G
Zilveren zuurprikker met afschuif-constructie, 800/000, ca. 28gr. L.: 15cm.
Fraaie vergulde face-a-main met diverse versieringen 12x4,5cm.