Zilveren bestekcassette, 835/000 bestaande uit tafel- en dessertlepels en vorken, model prinses, met groentelepel, soeplepel, 2 sauslepels, klein broodmes en een groot broodmes, model puntfilet. MT J....
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( 1900 - 1985 Russische School), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 24x33cm. Cond.: G
Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G
Horloge Baume Mercier,staal en GG750/00. Elegant horloge, ø kast 34 mm, met GG lunette en GG accenten in de band. De wijzerplaat is voorzien van romeinse cijfers en heeft een datumaanduiding. quartz u...
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Bronzen Cartelklok ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 51x28x8cm. een een barometer.In goede originele staat
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.
Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...