Oud Hollandse eikenhouten tafel met 2 banken ca. 1930 in goede staat 60x90x50cm., 45x100x24cm. en 39x65x24cm.
Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G
Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barokstijl 60x35x65cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse bijzettafel met lade, schuifblad en geschulpt blad(fineerschade) 76xø70cm. Cond.: R
Oud Hollandse eikenhouten kindertafel met 2 bankjes ca. 1930 in goede staat 34x45x25cm. en 45x68x41cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken wandconsole-tafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x79x36cm.
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.
Oude beukenhouten verstelbare schildersezel 2e helft 20e eeuw 120x35x48cm. Cond.: G
Oude mahoniehout fineer halve-maan tafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (vlekken op blad) 74x67x34cm. Cond.: R
Louis Seize stijl trommeltafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x54x40cm.
Italiaanse houtgesneden bijzettafel met geschulpt blad en florale intarsia 2e helft 20e eeuw 71xø47cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Zwart gelakte pianohocker 2e helft 20e eeuw met lichte beschadiging en in hoogte verstelbaar 50x64x31cm. Cond.: G
Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G