Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U
Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.
3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
Oude blikken auto de Baron 540 met opwindmechaniek van DBG Blechspielwaren, gesigneerd mbh. Onbespeeld in originele doos, 33x12x12cm.