Kristallen suikerstrooier met zilveren dop en voet, 835/000. Kristallen suikervat met amandelslijpsel voorzien van zilveren strooidop versierd met een geschulpte rand en geplaatst op een zilveren voet...
Engelse zilveren suikerstrooier, 925/000, fraai achthoekig model met mooi uitgewerkte strooier. London, ø6x18cm. ca. 128gr.
Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...
Twee zilveren mosterdpotjes, 950/000, ovaal geschulpt model rijkelijk versierd met krullen en florale bewerkingen, met 2 lepeltjes. Voorzien van binnenbakjes Frankrijk. 8x9x11cm.
Zilveren peper-zouthouder. Sierlijke houder met 2 bakjes met schelpmotief op de scharnierende deksels, en florale versieringen doorlopend in de pootjes, Frankrijk 950/000. 15x7x12cm.
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 9.5 cm. ca.180 gr.
Zilveren clown, 925/000, met bont gekleurde broek. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 8.5 cm, ca 110 gr.
Zilveren clown, 925/000, met tafeltennisbat en bal. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 5 cm ca. 44 gr.
Zilveren clown, 925/000, met lange vingers op stelten. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 10.5 cm. ca. 75 gr.
Zilveren sigarettenpijpje, 835/000, met fraaie lijnbewerking en zwart mondstuk. 9.5x0.9 cm
Een sierlijk zilveren lijstje met ovale schijf agaat en diverse roodbruine gefacetteerde stenen, 47x60mm en een sierlijk met filigrain bewerkt rond dossje, ø 39 hoogte 35 mm. Totaal ca. 61.3 gr.
Zeldzame zilveren komkommer/slatang 835/000 met biedermeier graveringen, als nieuw, mr. J.H Schouten-Amsterdam anno 1863 ca 79gr 16cm Cond:U
Zilveren Moccakan, Duits 800/000, met fraaie getorste bewerking en florale versiering aan het handvat en op de deksel. Geplaatst op 4 sierlijke poten.MT.: Wilkens en Söhne, Bremen-Hemelingen. 20x13x24...
Zilveren, 835/000, beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U
Zilveren theeservies, drie delig, Hollands, bestaande uit een theepot en twee kleine kannetjes, Art deco met prachtige lijnbewerking. M. van Kempen en znn, Voorschoten, Jaarletter,A 1910 B. 1911, ca 6...
Italiaanse ikoon met zilveren montuur, afbeelding van Maria met kind, lithografie 8x10cm
Twee silver-plated thorapointers versierd met turkoois. Een grote thorapointer van hout met diverse silver-plated monturen en een wat kleinere silver-plated thorapointer met vergulde stukken voorzien ...
Zilveren straatrammelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Cond:G (klein scheurtje onder fluit)
Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.
Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, Duits, ovaal geslagen strak schaaltje met fraaie floraal bewerkte handvaatjes. Voorzien van belastingteken vreemde werken. ca 97 gr 17x13x6 cm Cond U
Zilveren druivenschaar, 835/000, Hollands met fraaie florale bewerkingen. MT: P. van Oostrum, Schoonhoven, JL: C: 1937. Grootte 6x15 cm ca. 64 gr. Cond.: G.
Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.
Zilveren wapenbordje met geschulpte rand, wapen met leeuwen torens, kroon en slangen ø12cm ca 77gr
Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kle...
Wajang standaard met 12 cocktailprikkers voorzien van wajangfiguur. Verzilverd. 10x3x9cm. Cond.: U
Grote zilveren brijlepel, Deens =>800/000, met fraai bewerkte steel. MT.: CHF 39x8 cm ca. 174 gr. Cond.:U
Zilveren Riksja miniatuur, geheel vervaardigd uit filigrain. Grootte 76x31x68 mm. ca. 27 gr. Cond.: G
Fraai zilveren roomstel, 835/000. Melkkan strakmodel voorzien houten handvat met bijpassende suikerpot met deksel en houtenknop. Duits rond 1900. MT: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd. ca. 200 gr. 9x5....
Bijzonder antiek loddereindoosje. Een zilveren bokaal met pijnappel bovenop de deksel, fraaie grote armen en op de bodem een klepje voorzien van stempel; Sund. MT.: Jens Christian Sund, 1819-1892,7x11...
Vijf zilveren tafelmessen, 800/000, Duitsland, met fraai versierde heften. L. 26cm., Cond.:G
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Drie Duitse zilveren vorken, één met dansend paar, één met putti en één met versiering en wapenschild, 800/000 ca 109gr 16-19cm
Zwavelstokjeshouder met zilveren hengsel, pootjes en deksel, zwart stenen potje, buikmodel met bewerkt hengsel, gerestaureerd ø7x13cm Cond:R/G
Zilveren koker, 835/000 met bril. Sierlijk gegraveerde brillenkoker, achthoekig, met scharnier en klipsluiting met bril. MT: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven. JL: R: 1876 Grootte 13x3.5x1.5 cm
Fraaie grote zilveren tasbeugel 835/000 met Hollandse voostellingen, molen, koeien, boot voorzien van ketting MT; J.C. vd Ree Schoonhoven , 20cm ca. 178gr. jl K:1920
Twee kristallen glazen op zilveren voet. Fraaie kristallen glas met o.a. amandelslijpsel voorzien van gladde zilveren voet en een smal glas met gematteerde versieringen op zilveren voet voorzien meand...
Porseleinen dekseldoos, met zilveren deksel en voet. Engelse doos met geschilderde voorstelling van een drijfjacht; Copeland Spode England, Homeward the harnas 2, voorzien van sterling zilveren 925/00...
Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie
Antieke zilveren vork met gekronkelde steel, bekroond met een figuur met drie kinderen, voorheen verguld. ca 43gr 17x2,2cm
Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Zilveren koffie-en theekan, model Bonton, 925/000 voorzien van houten handvat en knop.MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL.: V 1980, 13x21x23cm en 13x20x19cm., Totaal gewicht incl. hout ca...
Antieke zilveren tafelbel 835/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam Jl:G:1866 8x17cm
Zilveren tafelklokje, Zwitsers, 800/000, revue met bewerkte kast, rond 1900, op vier strakke pootjes, Art Deco, werkend 6x4,5x12cm
Parfumflesje met GG dop, 585/000. Achthoekig kristallen parfumflesje met gouden bewerkte dop. 4x9 cm Cond R-G
Zilveren lepelset en theezeef, 835/000. Vijf theelepels met bijpassende suikerschep met uitlopende steel met strakke bewerking en een theezeef. Handvat ontbreekt. Totaal ca 75 gr.
Drie delen kristal bestaande uit een suikerbak met amandel en streepmotief voorzien van zilveren hengsel versierd met parelrand, 835/000, een mosterdpot en een peperstrooier met plated deksels. Moster...
Bijzonder fraai uitgewerkte Engelse zilveren suikerstrooier, 925/000, met lijnen en randen voorzien van medaillon met gegraveerde letter L. MT.: Goldsmiths and Silversmiths Company, London, JL.: F 190...
Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, mt: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
Drie messen met zilveren heft, Haags lof 2x meester Schriek en Looren de jong Schoonhoven anno 1955, 1x meester Hooykaas Schoonhoven anno 1947(heften bedeukt) 21cm Cond:R
Zilveren onderzetter voor een wijnfles, 84 zolotniks ( 875/000) met fraai versierde rand. Empire stijl, 1843 St. Petersburg MT.: AS, ø14,5cm.
Zeer fraaie zilveren kinderbeker, 835/000, strak model met dubbele filetrand. MT.: Jacobus van Vorst, Rotterdam, jl.: X: 1857 ca. 68 gr. Cond.: G-U
Prachtige Jugenstill karaf met zilveren montuur. Kristallen kan voorzien van slijpsel van bloemmotieven, met zilveren 800/000 handvat en schenktuit met deksel voorzien van typische jugendstil bewerkin...
Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...
Bijbel met dunne zilveren sloten MT: A Kooiman Schoonhoven JL: U:1854 9x6x16cm Cond:G
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Fraaie zilveren tasbeugel, Hollands, 835/000 versierd met vrouwfiguren en putti's. Aan de beugel zit een mooi geborduurde tas. Met zilveren ketting. Scharnier behoeft reparatie. jl.:J 1919 Schoonhoven
Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.
Zilveren dirigent, 925/000, zittend met stokken en zwarte broek. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f.,
Zilveren clown, 925/000 staand met gele strik. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 6 cm ca. 33 gr.
Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.
Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G
Twee zilveren bonbontangen met fraai uitgewerkte florale bewerkingen. 835/000, 14-16 cm Totaal ca. 87 gr. Cond.: G
Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm
Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.
Sterling zilveren, 925/000, trekpotje met deksel, versierd met parelrand en getrembleerde rand op het deksel welke voorzien is van een scharnier. Bekroond met een bloemvormig knopje, importeursteken: ...
Grote kristallen karaf met zilveren montuur, 800/000. Fraaie karaf met ruitslijpsel voorzien van strak zilveren montuur met handvat en schenktuit voorzien van deksel. Duits ø 13 cm Lengte 28 cm.
Zilveren broekstukken 835/000 versierd met afbeeldingen van ruiter te paard met tekst en getorste rand, Zeeuws ca 78gr 14x7cm Cond:G
Drie delig plated koffieservies in Louis Seize stijl 20e eeuw in goede staat 21-27cm.
Mooi antiek 3-delig plated koffieservies, bewerkt met rozendecor en initialen 11-27cm. Cond.: G
Paraplu en wandelstok met zilveren heften waarvan één met Oosterse motieven 835/000 Lengte wandelstok 85cm Cond:G
Een zilveren portemonnee, een klein strak model, en een fotolijstje gemaakt van tasbeugel. 835/000 en 800/000. 5.5x7 cm en 5x8cm. Totaal ca 42 gr. Cond.: R-G
Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...
Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G
Antiek zilveren loddereindoosje. Rijkelijk versierde bokaal met guirlandes, medaillons en parelranden. Voorzien van deksel met scharnier en op de bodem een klepje. MT.: Marco Park (?) eind 18e eeuw. 8...
Bijzondere Hollands zilveren tasbeugel, 835/000, met haak. Mooi uitgewerkte tasbeugel met figuren en putti als knip. Bevestigd aan een fraai uitgewerkte zilveren haak met figuur en florale bewerking. ...
Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G
Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...
Vijf zilveren vorken, Hollands, grote vork met ooievaar en voorstelling van boerin met juk en koeien, mt. Fa Y,T van Erp, Leeuwarden, Jl: Y.1908, 23x6cm. Brede vork met Amsterdams wapen, versierd met ...
Engelse bokaalvormige zilveren reukdoos, 925/000 met getrembleerde en ajour bewerking. ø4x7.5 cm
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm
Zilveren suikerstrooier, Engeland, 925/000, hoekig model met ajour gezaagde strooier bekroond met een bewerkte knop. MT.: William Neale & Sons LtD, Birmingham. JL.: S, 1917. ø 7x19cm.,Ca. 89 gr.
Lot met twee servetbanden en vijf vingerdoeken, Hollands 835/000. Voorzien van monogrammen. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten en Caspar Antonius Gerritsen, Grave, Kuijk, Nijmegen. ca. 98 gr. 5.5x3.5-2...
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.
Houten schaaltje met zilveren montuur, 800/000. Met strakke rand voorzien van getorste deels open gedraaide handgreepjes. 15x13x4cm. MT.:Emil Hermann, Waldstetten. Cond.:U
Diverse zilveren 835/000 miniaturen: een leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, en een Toreador met stier. Totaal ca. 43 gr.
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Vier zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, een ijscokar, een hondekar met man en een kinderwagen. Diverse gehaltes. Totaal ca. 69 gr. 2x2x5 cm, 5x2.2x3.5cm,...
Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G
Antieke Engels zilveren zout- en peperstrooier, 925/000, achtkantig model. MT.: Charles Wilkes, Birmingham, JL: O, 1913, ø3.5x10cm., Ca. 60gr. Cond.:G
Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G
Antieke zilveren lepel, Nederlands, met getorste steel met figuur 20x2.4 cm ca 46 gr.
Zilveren loddereindoosje 835/000 vierkant met graveerwerk versierd MT: J. Beeling Leeuwarden Jl: G:1866 3x3x4,5cm ca. 21gr bedeukt, Cond:R/G