Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zwarte etagere tafel
Startpreis 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Spiegel met geëtst glas
Startpreis 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

Bureautje in de Engelse stijl
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Eikenhouten kist met snijwerk
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G

Barok Commode wortelnoten
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm

Commode
Startpreis 250 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm

Gouden ring Briljant
Startpreis 250 EUR

Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...

Zilveren kandelaar
Startpreis 100 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G

Zilveren lepel
Startpreis 100 EUR

Zilveren bowllepel, 800/000, Duits. Bowllepel met ovale bak met grote tuit, verguld aan de binnenzijde. Bevestigd aan een gematteerde steel met jugendstil gravurebewerking. MT.: Voss. 35x13 cm. ca. 11...

Groene kralen
Ergebnis: 160 EUR

Collier met groene kralen, nefriet gefacetteerd, ø 10 mm. Voorzien van veeroog. Lengte 45 cm, geknoopt.

Zilveren oorstekers met parelmoer
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren oorstekers,925/000, met grijs parelmoer. Oorhanger met vierkante zetkast bezet met parelmoer. 1.3x2,1 cm ca 7,4 gr.

3 ZIlv. pillendoosjes + servetring
Startpreis 60 EUR

Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale ...

Lederen oren-zetel
Ergebnis: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

Frans eiken kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startpreis 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Zilveren dienblad
Ergebnis: 230 EUR

Zilveren dienblad, Hollands 835/000. Ovaal zilveren dienblad met opliggend floraal en krul decor op de rand. Middenin voorzien van gravure: In warme vriendschap ........ MT. Zaanlandse zilversmederij...

4 Gouden ringen
Ergebnis: 250 EUR

Vier gouden trouwringen, 585/000. totaal ca. 17,4 gr. Breedte 4 mm.

Tas, zilveren papegaaibeugel/rokhaak
Startpreis 320 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 835/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm Cond:G

Zilveren sauslepel
Startpreis 45 EUR

Fraaie antieke 835/000 zilveren sauslepel met gecontourneerd bak en steel voorzien van Biedermeier graveerwerk Mt J.H Schouten Amsterdam Jl: O 1848 30 gr met gravure GN Cond:G

Vier wekkers
Startpreis 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G

Granaat collier
Startpreis 375 EUR

Gouden collier ,585/000, met granaat. Fraaie gouden choker met ovale en ronde schakels, volledig bezet met granaten. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 12 mm. Lengte 42 cm. ca.17.5 gr. Eé...

Skeletklok
Ergebnis: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Zilveren pijpcomfoor
Ergebnis: 210 EUR

Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...