Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2,5 Gulden 1844
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koning Willem II anno 1844. Kwaliteit: ZF

Glazen haan
Startpreis 70 EUR

Moderne kunstenaars glazen haan, 21e eeuw in Murano stijl ongesigneerd in goede staat 28cm Cond:G

Collier 3-rij, granaat en gouden slot
Startpreis 360 EUR

Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...

Armband, 4-rij granaat
Startpreis 160 EUR

Armband 4 rij granaat met GG 585/000 antieke sluiting. Vier rij granaat armband met ronde gefacetteerde granaten, ø 5 mm bevestigd aan een markiesvormige GG sluiting met 3 granaten en 4 hele kleine p...

2 Gouden broches
Startpreis 100 EUR

Twee antieke broches, GG 585/000. Een reversspeld van filligrain, 9 mm, en een schildbroche met ornamenten en onedele brochering. 29x20 mm.

Glazen kleine vaas
Ergebnis: 100 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met mille fiori techniek, 21e eeuw ongesigneerd in goede staat 25x13øcm

Divers oud/antiek gekleurd glas
Ergebnis: 30 EUR

Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm

Glazen stier
Ergebnis: 70 EUR

Grote kunstenaars glazen stier 21e eeuw, ongesigneerd in goede staat 22x37x10cm Cond:G

Odeurflacon met zilver
Ergebnis: 120 EUR

Odeurflacon met zilver, 835/000. Langwerpig vierkant in facet geslepen kristal met bewerkte dop en kraag. Voorzien van een ingelegd zilveren plaatje met getrembleerde bewerking. Voorzien van binnensto...

Glazen vaas, kat
Ergebnis: 120 EUR

Moderne kunstenaars glazen vaas met kattengezicht opgewerkt, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd. 31x23x10cm

Odeurflacon met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren dop en kraag. Langwerpig vierkant geslepen flacon, met diverse geslepen lijnen en vlakken. Voorzien van zilveren bewerkte dop en kraag. 2x3,5x9cm.Voorzien van binne...

Gouden naaiset in cassette
Ergebnis: 620 EUR

Gouden naaiset in cassette met spiegel, Naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Drie odeurflacons.
Ergebnis: 60 EUR

Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...

Zilveren 2,5G 1873
Startpreis 30 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1873 Cond.: ZF

Gouden hanger/medaillon, aandenken koning
Startpreis 300 EUR

Unieke hanger GG 585/000,medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaal m...

Gouden slavenband briljant
Startpreis 750 EUR

Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breed gedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr.

Odeurflacon met zilveren dop en kraag
Ergebnis: 110 EUR

Kristallen odeurflacon met zilveren, 835/000, dop en kraag. Liggende kegelvormige kristallen flacon met diagonale banden voorzien van een een bolle zilveren dop en kraag met gehamerde bewerking. ø 3x1...

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Startpreis 80 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

Gouden ring met briljant
Startpreis 125 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljant. Ring met in het midden een royale gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt., met 2 balkjes waaraan de band bevestigd is. ø 66 ca. 3,3 ...

Witgouden oorhangers met onyx en diamant
Startpreis 320 EUR

Elegante oorhangers WG 585/000 met onyx en diamant. Fraaie oorhangers met lange smalle pegels van onyx, totaal 9,99 crt, bevestigd aan witgouden brisures bezet met diamantjes, totaal 0,12 crt. Lengte...

Oorknoppen WG, briljant
Startpreis 100 EUR

Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt. .

3 Oude tekeningen
Startpreis 70 EUR

Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G

Kavel diverse wijzerplaten
Startpreis 100 EUR

Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G

Zilveren Perzische beker met edelstenen
Startpreis 200 EUR

Zilveren Perzische beker versierd met edelstenen. Een conisch gevormde beker volledig versierd met bloemenranken, verfraaid met diverse edelstenen en vergulde bewerking. ø 7x8,7 cm. ca. 138 gr. Cond.:...