Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen beeld, vrouw met boek
Startpreis 100 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

Pendant, J. Menatti
Startpreis 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Gouden ring Grosse
Ergebnis: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Gouden solitairring met oplopende bovenkant bezet met een briljant, 0,22 crt SI/W ca 4,2 gr. Nieuw

2 Eikenhouten beelden
Ergebnis: 170 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G

Tibetaanse sieradenkist
Startpreis 60 EUR

Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G

Zilveren miniatuur stel op troon
Startpreis 40 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

Schilderij, monogram L.A. 1853
Ergebnis: 250 EUR

Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G

Miniatuur, 16e eeuw
Ergebnis: 975 EUR

Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...

8 glazen parfum flacons
Ergebnis: 35 EUR

Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G

10 kristallen karaffen/ flacons
Ergebnis: 50 EUR

Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G

Kaart van Zeeland
Startpreis 40 EUR

Oude landkaart van Zeeland naar oud voorbeeld omstreeks 20e eeuw met mahoniehouten lijst 34x46cm Cond:G

Eskimo met kind + figuur
Ergebnis: 50 EUR

Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G

Electrische fiets
Ergebnis: 375 EUR

Electrische fiets

Ring, blauw saffier
Startpreis 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

Schilderij, kippen
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm

Aflopend bloedkoralen collier
Startpreis 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.

Schilderij Adrianus Miolee
Startpreis 300 EUR

Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G

Tas, zilveren beugel
Startpreis 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G

2x litho
Startpreis 40 EUR

Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G

12 Zilveren taartvorkjes
Ergebnis: 130 EUR

Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.

Aquarel, Toon Koster
Startpreis 80 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

H. Daniëls, strandgezicht
Ergebnis: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Ergebnis: 90 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G