Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G