Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.
Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...
Zilveren wajang lepels, 800/000. 10 theelepels en een suikerlepel met getorste steel bekroond met een wajangfiguur. ca 119 gr. Lengte 13-17 cm. In goede staat
Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...
Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
ST Dupont balpoint, 925/000, met goud. Pen met fijne ribbelbewerking en gladde goudenband. Lengte 13 cm Nieuw
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G
Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G
Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G