Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren oorstekers
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.

Porseleinen dame met pauw
Ergebnis: 90 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G

Petroleumlamp
Startpreis 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

Zilveren 2,5G 1847
Startpreis 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

Kristallen zoutpotjes
Startpreis 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

2 Fam Verte tegels met karpers
Ergebnis: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

2 Zilveren kinderlepels
Startpreis 30 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm

Buco treinset + doos rails
Ergebnis: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Art Deco vitrine kast
Startpreis 200 EUR

Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G

Divers keramiek
Startpreis 50 EUR

Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.

Kang Xi bord met bloemdecor
Ergebnis: 69 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.

Diverse tinnen delen
Ergebnis: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

2 Chinese dekselpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

Bloedkoralen armband
Startpreis 50 EUR

Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.

Meccano speeldoos
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Delfts bonte koe
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Ergebnis: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

Lot sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Lot sieraden bestaande uit diverse zilveren servetkettingen, 7 paar zilveren manchetknoppen en 2 paar double manchetknopen. Zilver nieuw.

Diverse postzegels en munten
Ergebnis: 75 EUR

Kavel diverse postzegels en munten waaronder: 1 map met afgestempelde complete vellen Rusland, diverse mappen Duitse poststukken, stockboek Nederland (postfris) 70-er jaren, enkele Chinese munten en m...

Gouden ring flexibel
Ergebnis: 70 EUR

Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65

Pop AM 370 zeildoek
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Bijtring Tiffany
Startpreis 40 EUR

Zilveren bijtring, 925/000, van Tiffany & Co. Ronde bijtring met dikke bol, als rammelaar. In origineel Tiffany zakje. ø 52 mm. Met enkele deukjes ( bijtsporen) ca. 16 gr.

2 Koperen portret wandborden
Startpreis 190 EUR

Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startpreis 750 EUR

Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G

Gouden ring met carneool
Startpreis 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Poppenhuis, blauw
Startpreis 60 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

Lamp met globe
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat