Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Zilveren miniatuur tafeltje, 835/000. Tafel versierd met graveerwerk en een opliggende bewerkte rand op een driepoot voet met krullen. 5x4,5x4cm. ca.26 gr. In zeer goede staat.