Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.