Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote imari vaas 6083
Grote imari vaas
Startpreis 100 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startpreis 40 EUR
Verkauft
3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Porseleinen lamp 6076
Porseleinen lamp

Ergebnis:

130 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 725
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startpreis 110 EUR
Gemberpot, Fam Rose 6047
Gemberpot, Fam Rose
Startpreis 125 EUR
Verkauft
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

Ergebnis:

170 EUR

Fries stoelklokje 3550
Fries stoelklokje
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Ergebnis:

250 EUR

Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startpreis 120 EUR
Zilveren brandewijnkom 689
Zilveren brandewijnkom
Startpreis 350 EUR
Gouden ring alexandriet 682
Gouden ring alexandriet
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Antiek boek 2161
Antiek boek

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
12 Zilveren likeurlepels in cassette 675
12 Zilveren likeurlepels in cassette

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Boek 2154
Boek

Ergebnis:

25 EUR

2 Wandkandelaars met figuren 2147
2 Wandkandelaars met figuren
Startpreis 400 EUR
Gestoken juwelen kistje 2111
Gestoken juwelen kistje
Startpreis 120 EUR
Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule
Startpreis 1.250 EUR
Poppenhuis, 50-er jaren 3052
Poppenhuis, 50-er jaren
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Mahonie kist 2104
Mahonie kist

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
12 Zilveren theelepels 639
12 Zilveren theelepels

Ergebnis:

40 EUR

Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Armand Marseille 353 (Replica) 3045
Armand Marseille 353 (Replica)

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
4 Zilveren ringen 632
4 Zilveren ringen

Ergebnis:

30 EUR