Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Comtoise
Ergebnis: 60 EUR

Oude antieke Franse comtoise, omstreeks 1900 met watermolen voorstelling, Jacques Alnat, in goede staat 47x27x17cm.

Tafelklok kwikslinger
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G

Koeienoog, vierkant
Ergebnis: 85 EUR

Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G

Fotograaf klok
Ergebnis: 25 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Neuchattel stijlklokje
Ergebnis: 50 EUR

Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G

Franse tafelklok, boulle model
Ergebnis: 45 EUR

Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G

Tafelklokje met lampjes
Ergebnis: 45 EUR

Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G

Klokkenstel, ridder
Ergebnis: 60 EUR

Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G

Pendule met puttis
Ergebnis: 90 EUR

Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Franse pendule met lamp
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R

Engelse grandmother klok
Ergebnis: 100 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G

Twentse stoelklok
Ergebnis: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.

Hindelopen beschilderde regulateur
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.

Art Deco pendule
Ergebnis: 110 EUR

Junghans mahoniehouten Art Deco pendule met chrome afgezet, omstreeks 1930, 8 daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 22x28x14cm.

Zonneklokje
Ergebnis: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø