Drie Costa Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Acht diverse kristallen flacons/parfumflessen, met diverse slijpsels 1e helft 20e eeuw Cond:G 9-21cm.
Vijf bol karaffen waarvan 1 set en 3 losse flessen, met verschillende slijpsels 13-18cm Cond:G
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Negen diverse kristallen flacons/theebussen, diverse vormen en slijpsels 14-18cm Cond;G
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond;G
Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G
Twee kristallen vaasje met zilveren voet, 835/000. Prachtige hoge kristallen vaasjes met geschulpte rand, en gefacetteerde bol geplaatst op een zilveren voet versierd met 2 parelranden. MT.: Hooijkaas...
Kristallen tafelstuk op zilveren voet met hoorn des overvloeds. Tafelstuk bestaande uit 2 kristallen glazen met bewerking geplaatst op zilveren voetjes versierd met dubbele parelrand. Geplaatst op ee...
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R
Acht zeldzame Jugendstil Art Nouveau glazen met gouddecor, en geel violet florale beschildering omstreeks 1900, in goede staat 14,5x17cm. Cond;G
Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm cond. R/G chi...
Twee x antiek waaierkristal, met 835 zilveren dop, boterstolp, en kaasstolp(minimale chip) ø16-ø21cm Cond:G
Glazen flacon met koperen stop en emaille beschildering, 18cm in goede staat
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G
Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal glazen kerstborden ( Weihnachtsteller,) Bjorn Winblad, 1976-1978-1979-1981-1980-1980 in goede staat 29x29cm.Cond:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Acht diverse kristallen karaffen met diverse slijpsels, omstreeks 1900 15-24cm Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G
Oude glaspasta dekseldoos met baccahantus figuren 20e eeuw, chip onderrand deksel, 6.5x9.5cm Cond:G
Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Negen delen antiek glaswerk en kristal, 4 x boheems glas, keizerlijke opaline dekseldoos, 3 gegraveerde glazen, en kunstglazen coupe, minimale chip mogelijk 13-18cm Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat
Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G
Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G
Verzameling oud waaier/ruit kristal o.a grote schaal diverse onderzetters, paperweight, natfruitschaal, comfort, twee keer vaas 2 karaffen, minimale chip mogelijk 4-33cm. Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse 7 delige waaier kristal olie en azijnstel, inclusief onderschotel in goede staat 25x19,5cm.
Antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel en diverse messenleggers, chips onderschaal Cond:R/G
Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm
Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat
Vier oude kristallen stop karaffen met stermotieven 20e eeuw minimale chips stop 15-21cm. Cond:G
Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm