Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Achtiende eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist, in goede staat 67x120x56cm. Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten fauteuil, met groen velours stoffering, in goede staat 120x70x64cm.
Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm
Grote oude gemodernisseerde armleunstoel omstreeks 1900 (chabby chic) in goede staat 99x66x90cm.
Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900 in goede staat 80x66x55cm
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Grote wortelnoten Chippendale barokstijl eethoek met 6 stoelen, 2 met armleuning, 4 zonder, met klauwpoten, uittrektafel met 2 extra bladen, laklaag blad iets beschadigd, verder in goede staat, tafel:...
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Zeldzame Oosterse hougesneden salontafel met 2 dimensionaal snijwerk, landschap met indische olifanten, daarop glasplaat verder rondom floraal snijwerk, in goede staat 45x50x101cm.
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Antieke Engelse eikenhouten bijzettafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 77x52øcm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Antieke eikenhouten Jugendstil naaitafel met klepdeksel en lade, omstreeks 1900 in goede staat 75x53x44cm.
Antiek Jugendstil eikenhouten parapluhouder, met ijzeren beugel en opvangbak, omstreeks 1900 in goede staat 70x22x54cm
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten pianokruk met draaibare zitting en velours stoffering 54x40ø Cond:G
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Antieke eikenhouten bureaustoel met lederen zitting omstreeks 1900, in goede staat 86x54x56cm.
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.
Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Chique messing sieraden vitrinekast, met etage en afsluitbare deur, op wielen, 105x53x53cm Cond:G
Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G
Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm
Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.
Duits vroeg Biedermeier kastje van kersenhoutfineer, op hoge poten met lade en deurtje, empire beslag, in goede originele staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels met lades op wielen, bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 61x55x55cm, 1 brandgat, Cond:R/G
Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.
Vier Duitse Gründerzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Oude armleunstoel naar oud voorbeeld met goede velours stoffering, in goede staat 120x70x76cm
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Zestiger jaren winkel displaytafel, in hoogte verstelbaar metaal en hout, in goede staat 6 kantig, 97x65x75cm.
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x120x40cm.
Engelse mahoniehouten ovaalvormige bijzettafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 75x56x38cm. Cond:G
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten voltaire met goede velours stoffering, in goede staat 102x75x60cm Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.
Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm
Set 19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, in goede staat 103x46x56cm. Cond:G
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Grote houtgestoken barokstijl spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122x77cm
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Negentiende eeuws notenhouten rococo stijl bankje met petit point stoffering( poot gerestaureerd) verder in goede staat 53x52x40cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Antiek eikenhouten vitrinekastje omstreeks 1900, met geslepen glas, met wandbevestiging, Amsterdam messing sleutel 50x36x31cm.
Antieke eikenhouten halkast met 6 lades, omstreeks 1900, bronzen beslag in goede staat 74x128x37cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast met beeninleg en parelrand op koplijst, 186x125x47cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Vier delige set Chinese bijzettafeltjes 20e eeuw in goede staat 37-52cm Cond:G
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G