Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen bloemenvazen met handgeschilderde figuren en bloemendecor, beide chips bodemrand 33x22x13cm Cond:R
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.