D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
Peter Wehrens, lithografie voor Osters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Twee werken van Peter van den Akker Amsterdam 1949, titel: Venus e.d 3/5, en titel: diabolo e.d 3/5, zeefdruk op papier 40x31cm Cond:G
Drie reproducties van Jan Toorop, religieuse voorstellingen, reproducties op papier, 23x28cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
Ina Hooft '65 1894-1994 portret, olieverf op linnen 70x55cm Cond:G
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Vijf maal Corneilia Kwint 1899-1996, knotwilgen, ets op papier 21x25,5cm. Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
Twee werken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
Landkaart overijssel 18e eeuw, Seigneurie D'overijsel Hendrik de Leth 1740, gravure op papier 16,5x21,7cm. Cond:G
Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Schaket, branding bij avond, olieverf op linnen 20x25cm. Cond:G
A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
A. Roskam, Aris 1947 Utrecht, zeilboten op het IJ, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R
Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G
Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R
J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G
R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm
Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G
Kopie van een 18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G