Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
Johan Jacobs 1881-1955 Helmon, heidegezicht, aquarel op papier Cond:G 47x36cm
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Sulaiman, Indonesisch zeegezicht met vissersboten en figuren, aquarel op papier 24x31cm Cond:G
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G
Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Verschuur, omstreeks 1930, impressionistisch bosgezicht, olieverf op linnen 53x43cm Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
A. Selhorst, boereninterieur met openhaard, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G
Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G
Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Antieke gravure, gedateerd 27 november 1589 met latijnse teksten, 31,5x19cm gravure op papier Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
P. de Bruin omstreeks 1930, Loosdrechtse plassen, olieverf op linnen 50x70cm Cond;G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Wim van oostrom 1975, gemengde techniek met abstracte compositie, afkomstig galerie de Pook Hengelo. 34x48 Cond. G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G