Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Ergebnis: 360 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

tafelklok
Startpreis 450 EUR

Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.

Vuurtorenklok
Startpreis 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

Perzische sabel
Startpreis 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Hertenvanger
Startpreis 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

Kapmes
Ergebnis: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

11 Diverse brillen
Ergebnis: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

Samac beeld muzikant
Startpreis 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen beeld "Vriendschap"
Ergebnis: 140 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.

Ivoren parasolgreep
Startpreis 110 EUR

Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G

Samovar
Startpreis 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

F.A. Mooy, stilleven
Startpreis 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Zuid Duitse barok heilige
Startpreis 250 EUR

Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.

Schilderij, Theo van Oorschot
Ergebnis: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Chris Lanooy, meertje
Startpreis 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Apparaat in kist
Startpreis 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Ergebnis: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

Schilderij, kippen op boerenerf
Ergebnis: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

B.H. Bolink
Ergebnis: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Ergebnis: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Schilderij A. de Roo
Ergebnis: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Bavaria servies
Startpreis 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startpreis 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.