Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Stel Friese zilveren zuurvorkjes, bekroond met man en vrouwenfiguren 835/000 2e helft 19e eeuw MT: Reijnders Leeuwarden ca. 67 gram samen. lengte 16cm Cond:U
Zwart lakdoosje gevuld met 12 zilveren gebaksvorkjes. De vorkjes hebben een gecontourneerde steel versierd met bewerkte rand en bekroond met een palmet. ca 389 gr. 17x11x3 cm.
Zilveren aspergetang, 835/000, Hollands. Fraaie strak gevormde aspergetang. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten. jl.: S:1877. 22 cm. ca 141 gr. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, met briljant. Merk Grossé. Broche organisch gevormd met een stuk gepolijst en een deel geruwd zilver, bezet met een briljant, ca 0,05 crt. ca 11,7 gr. 50x30mm. Nieuw
Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.
Fraaie zilveren broche, 925/000, ingelegd met leisteen. Driehoekig model met omgekrulde rand en voorzien van een leisteen. Nieuw Grootte 5,5x4cm.
Gouden hanger, 585/000, met camee. Grote ovale hanger met getorste rand voorzien van een prachtig uitgesneden camee. Voorzien van hangeroog. 3x5,5 cm. ca 8 gr.
Antieke Hollandse zilveren klederdrachtschaar, 835/000, versierd met krullen en voorzien van ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., In goede conditie
18e eeuwse bijbel, 1785, geheel origineel met dubbele zilveren sloten. MT.: Jan Bleeker, Amsterdam, 1788 12x18x7,5 cm. In goede staat.
Gouden broche, 585/000, met bloembezet met een briljant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiting.
Gouden oorschroeven, 585/000, met turkoois. Rond model ø 16 mm. ca. 5,8 gr In goede staat
Collier en armband met edelstenen een goud op zilveren sluiting met rode en witte stenen. Een 3 rijen armband en collier met carneool, parel en amethist. ø 5 mm. Lengte 40 cm en 19 cm.
Deens zilver verguld kerstcouvert, 925/000, met emaille versiering, afbeelding The Blue Bird. Ontwerp: Carl Henning Pedersen. MT.: A.Michelsen. 1974 ca 91 gr. 16 cm. In goede staat
Deens zilver verguld, 925/000, kerstcouvert, bestaande uit een lepel en vork met een emaille versiering. Ontwerp: I.B. Spang Olsen, 1973. MT.: A. Michelsen. ca 100 gr. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Antieke zilveren sauslepel 835/000 Hollands, met fraai versierde steel met graveerwerk en voorzien van langwerpige bak, Mt: Benten en zonen, Amsterdam, Jl: S:1852 ca 48gr 6x14cm
Gouden hanger, 585/000, met barnsteen. platte peervormige barnsteen bevestigd aan een gouden huls met hangeroog. Grootte 36x21 mm. ca. 2,2 gr. In goede staat
Gouden reverknopjes, 585/000, in origineel doosje. Knopjes, ø 7,0 en 5 mm, versierd met een golvende ribbelbewerking. Als nieuw
Gouden riviere ring 585/000 met 5 briljanten. Fijne riviére ring met opstaande zetting met daarin 5 briljanten, totaal 0,15 crt. ø 55 ca. 1.8 gr. Nieuw
Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62
Gouden ring, 585/000, met munt. Ring met aan de bovenzijde een zetkast met een munt Egypte. ø 54 ca. 3,1 gr. Band is iets uit model
Bijbel met zilveren slot, 835/000. Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van zilveren bewerkt slot met krullen en bloemen. MT.: Van Kempen, Utrecht jl.: Y:1858. Grootte 15x9x6 cm.
Collier van onyxkralen, verlopend ø 9-19mm, lengte 72 cm, ca 193 gr. zonder sluiting.
Festina chronograaf horloge, staal, met extra lerenband. Met donkerblauwe wijzerplaat. ø kast 46 mm. In originele doos. In zeer goede staat.
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Twee paar oorhangers, zilver 925/000. Brisures met daaraan een kegelvormige hanger met bewerking en een paar met een organische langwerpige vorm. Lengte 40-45 mm.
Acht zilveren apostellepeltjes, 835/000 met een grote pleet lepel met apostel. 11-18 cm. Zilvergewicht: ca. 106 gr.
Witgouden ring, 585/000, bezet met bruine en witte diamanten. Ring met een golfmotief bezet met een golf met witt diamanten en een geoxideerde rand bezet met bruine diamanten. ø 54 ca. 3,8 gr. Nieuw
Elegante witgouden hanger, 585/000, met parel, labradoriet en diamant. Cliphanger met kleine diamantjes in het oog, een zoetwaterparel en een peervormige labradoriet. Lengte 39 mm. ca. 4,55 gr. Nieuw
Lot met 10 merkhorloges, o.a. Oiliy, Tommy Hilfiger, Nike, Armani, Diesel en Benneton by Bulova
Rado horloge, dames, model voyager, met steentjes op de wijzerplaat. Automaat nr. 636 336214. In goede staat