Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat
Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G