Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Raymond Weijl dameshorloge
Ergebnis: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

Lot modesieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

Zilveren ring met Chromdiopsid
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

Schilderij, Donaldson
Startpreis 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

Ikoon groot
Startpreis 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

Schilderij, C. Noltee
Startpreis 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Schilderij Charles Kvapil
Startpreis 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G

Schilderij Frits Goosen
Startpreis 300 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij, avond
Ergebnis: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Ergebnis: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Schilderij, heuvellandschap
Startpreis 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Schilderij, Langstra
Startpreis 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

M.Borbely
Ergebnis: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Ergebnis: 100 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Antieke Chinese bloempot
Ergebnis: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Groot Delftsblauw bord
Ergebnis: 30 EUR

Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.

5 Diverse borden
Ergebnis: 45 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G

Chinees Quang Ying beeld
Startpreis 600 EUR

Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Ergebnis: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

H. Himmel
Startpreis 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Startpreis 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Landkaart
Ergebnis: 30 EUR

Oude landkaart DUCATUS Sleswici, naar oud voorbeeld 27x25cm. Cond:G