Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G