Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met briljant pavé
Startpreis 275 EUR

Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62

Annica Koot
Startpreis 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Glazen buste
Ergebnis: 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G

Drie delen speelgoed
Startpreis 150 EUR

Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G

Etalagepop
Startpreis 125 EUR

Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G

Empire zilveren pijpencomfoor
Startpreis 180 EUR

Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...

Hanger met smaragd en robijn
Startpreis 40 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...

Parelcollier
Startpreis 25 EUR

Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw

3x Japans mechanisch speelgoed
Startpreis 80 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...

3 Bol karaffen
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G

Tekening Köhler Düsseldorf
Ergebnis: 40 EUR

Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant
Ergebnis: 75 EUR

Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.

Gouden ring met briljant
Ergebnis: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53

3 Murano schalen
Startpreis 60 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G

Zilveren luciferhouder
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.

Hollmann 1893
Startpreis 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Stel zilveren sauslepels
Ergebnis: 120 EUR

Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.

2 Vooroorlogse speelgoedboten
Ergebnis: 190 EUR

Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.

Glazen vaas
Ergebnis: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Schilderij, Italiaans meer
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R

Meissen servies, bloemmotief
Ergebnis: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Zilveren strooilepel
Startpreis 50 EUR

Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat

Quartetspelen
Startpreis 40 EUR

Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G

Lot diverse sieraden
Startpreis 30 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.

Riviergezicht Worpsweide
Startpreis 25 EUR

Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G

Chine de Blanc beeld man
Startpreis 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

Uil met lantaarn
Startpreis 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

3 Oude beren
Startpreis 60 EUR

Drie oude teddyberen omstreeks 1930-1950, 16-42cm. Cond;G

Speeldoos met platen
Startpreis 300 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G

2 Antieke Chineze vazen
Startpreis 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Amsterdams staand horloge
Startpreis 3.200 EUR

Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...

Houten engel
Startpreis 225 EUR

Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G

4x zilveren armband
Startpreis 60 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 650 EUR

Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...

4 Meissen borden
Ergebnis: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Tafelstuk met hert
Ergebnis: 50 EUR

Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G

Franse vergulde pendule
Startpreis 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G

Porseleinen man in stoel
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R

Zilveren ring met parelmoer
Startpreis 20 EUR

Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.

Westminster klok
Ergebnis: 35 EUR

Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G

Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen
Ergebnis: 180 EUR

Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G

Zilveren Jugenstil lepel
Startpreis 45 EUR

Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.

Groot wit porseleinen figuur
Startpreis 100 EUR

Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.

Klokje en flacon met stop
Ergebnis: 65 EUR

Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...

2 kaarskandelaren
Startpreis 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

Diverse Augenmande klokjes
Startpreis 80 EUR

Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G

2x Enkelloops pistool
Startpreis 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G