Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3517
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Meissen servies, bloemmotief 6010
Meissen servies, bloemmotief

Ergebnis:

600 EUR

Franse vergulde pendule 3534
Franse vergulde pendule
Startpreis 250 EUR
Lot diverse sieraden 438
Lot diverse sieraden
Startpreis 30 EUR
Zilveren Jugenstil lepel 825
Zilveren Jugenstil lepel
Startpreis 45 EUR
Verkauft
Westminster klok 3551
Westminster klok

Ergebnis:

35 EUR

Riviergezicht Worpsweide 1552
Riviergezicht Worpsweide
Startpreis 25 EUR
Zilveren ring met parelmoer 455
Zilveren ring met parelmoer
Startpreis 20 EUR
Chine de Blanc beeld man 6027
Chine de Blanc beeld man
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Klokje en flacon met stop 472
Klokje en flacon met stop

Ergebnis:

65 EUR

Houten gebedsketting 838
Houten gebedsketting
Startpreis 25 EUR
Verkauft
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen 842
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen

Ergebnis:

20 EUR

Diverse Augenmande klokjes 3568
Diverse Augenmande klokjes
Startpreis 80 EUR
Uil met lantaarn 2005
Uil met lantaarn
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Raymond Weijl dameshorloge 855
Raymond Weijl dameshorloge

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Lot modesieraden 872
Lot modesieraden

Ergebnis:

20 EUR

Art Nouveau klokje 3585
Art Nouveau klokje
Startpreis 100 EUR
Speeldoos met platen 2022
Speeldoos met platen
Startpreis 300 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6044
2 Antieke Chineze vazen
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Zilveren ring met Chromdiopsid 889
Zilveren ring met Chromdiopsid

Ergebnis:

40 EUR

Houten engel 2039
Houten engel
Startpreis 225 EUR
Horloge met standaard 3602
Horloge met standaard
Startpreis 40 EUR
Verkauft
4 Meissen borden 6061
4 Meissen borden

Ergebnis:

90 EUR