Empire stijl klokje met moor op schip met tabaksschaal, 20e eeuw 24,5cm. Cond:G
Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. jager met jachthond, mooie vergulding. 37cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse Schhwarzwalder wandklok met beschilderingen, omstreeks 1840, 38cm. Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G