Negentiende eeuwse kristallen geslepen karaf met stop, in goede staat 30cm. Cond:G
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G
Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.
Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G
Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G