Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Ergebnis:

600 EUR

3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startpreis 90 EUR
Daalhof, konijntjes 1106
Daalhof, konijntjes
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

Ergebnis:

100 EUR

Biedermeier spiegel 4244
Biedermeier spiegel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Mahonie tafeltje, driespant 4261
Mahonie tafeltje, driespant

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
F.M. Richter, vissers 1123
F.M. Richter, vissers

Ergebnis:

330 EUR

Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startpreis 350 EUR
Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startpreis 80 EUR
Verkauft
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Theetafel 4278
Theetafel

Ergebnis:

70 EUR

Antieke porseleinen tafellamp 2455
Antieke porseleinen tafellamp
Startpreis 50 EUR
Gouden briljant ring 277
Gouden briljant ring
Startpreis 200 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Startpreis 200 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startpreis 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Willem III naaitafel 4295
Willem III naaitafel

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Mahonie kapspiegeltje 4308
Mahonie kapspiegeltje

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Zilveren bonbonschaal 294
Zilveren bonbonschaal

Ergebnis:

60 EUR

Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startpreis 150 EUR
8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco 4312
8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Ergebnis:

100 EUR