Strakke edelstalen ring met opgelegde gouden band, 750/000. Breedte ring 7 mm, gouden band 1 mm. ø 62. gestempeld: P.Mey Winkelverkoopprijs € 295,- Nieuw
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G
Grote gouden ring, 585/000, versierd met dolfijnen bezet met diverse kleine diamanten. Breedte bovenzijde 20 mm. ca 10 gr. ø 68.
Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G
Witgouden herenring, 585/000, met diamanten. Strakke herenring bezet met een vierkant met 25 gefacetteerde getinte diamanten met en zwart gerhodineerde ondergrond. In de band van de ring zijn aan weer...
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Kavel zilver bestaande uit een pillendoosje, een theelepel en een kristallen coupe met zilveren hengsel. Ovaal pillendoosje met een afbeelding van een stel op paard en wagen, MT.: Zaanlandse Zilversme...
Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.
Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G