Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Diverse zilveren bestekdelen 495
Diverse zilveren bestekdelen
Startpreis 60 EUR
Pronkbeker 2272
Pronkbeker
Startpreis 40 EUR
Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startpreis 700 EUR
2 Zilveren miniaturen 512
2 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR
Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startpreis 50 EUR
4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Ergebnis:

600 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR
Daalhof, konijntjes 1106
Daalhof, konijntjes
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

Ergebnis:

150 EUR

Wandelstok 2306
Wandelstok
Startpreis 80 EUR
Verkauft
F.M. Richter, vissers 1123
F.M. Richter, vissers

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
3 Makkumse borden 6207
3 Makkumse borden

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Ergebnis:

430 EUR

Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startpreis 70 EUR
Verkauft
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Ergebnis:

600 EUR

Slot 2340
Slot
Startpreis 60 EUR
Chinees diep bordje 6224
Chinees diep bordje
Startpreis 80 EUR
Eikenkistje 4108
Eikenkistje
Startpreis 350 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Yixing vaas 6241
Yixing vaas

Ergebnis:

50 EUR

2 antieke vaasjes 2357
2 antieke vaasjes
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Ergebnis:

70 EUR