E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...