Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Duitse glazen flacon
Ergebnis: 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

RAM Colenbrander vaas, "Franje"
Ergebnis: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G

Kristallen peper- en mosterdstel met zilver
Startpreis 110 EUR

Kristallen peper- en mosterdstel met zilveren dop, 835/000, op zwarte basement met zilveren getorste greep. Met zilveren mosterdlepeltje. In goede staat.24x11x18 cm.

Delfs tegeltableau
Startpreis 250 EUR

Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G

Kolompendule met intarsia
Startpreis 250 EUR

Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Startpreis 750 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...

Franse pendule, dame met duif
Startpreis 750 EUR

Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G

Majolica bloempot op zuil
Ergebnis: 525 EUR

Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G

Schilderij, man met baard
Ergebnis: 50 EUR

J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G

Schilderij blote vrouw
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

Comtoise
Ergebnis: 70 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G

Porseleinen tafelklok
Ergebnis: 175 EUR

Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G

Zilveren ring, oorhangers en hanger
Ergebnis: 40 EUR

Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...

Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen
Ergebnis: 160 EUR

Zilveren gesp en twee pijpendoppen, 835/000. Een gesp met Bloem en krulbewerkingen en 2 pijpendoppen met geschulpte rand en stervormige gaten. Voorzien van ketting. totaal ca 80 gr.

Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startpreis 350 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje emt strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

Gouden collier kwastje
Ergebnis: 130 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000. Hanger in de vorm van een kwastje, antiek model, GG 585/000, lengte 41 mm. De hanger hangt aan een Gourmetcollier, ø 1,5mm en 45 cm lang met tussenoog op 43 cm. Tota...

Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G

Witgouden collier met briljant hanger
Ergebnis: 700 EUR

Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...

Kantonees theepotje
Ergebnis: 60 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G

Oorstekers smaragd diamant
Startpreis 115 EUR

Oorstekers, 416/000, met smaragd en diamant. Een halve creool met hartvormige zetting bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden en 2 kleine diamantjes. Smaragd totaal ca 0,15 crt en diamant ca 0,02 crt...

Zilveren 2 armige kandelaar
Startpreis 140 EUR

Zilveren twee armige kandelaar, 835/000 Duits, op achthoekige voet met gekrulde 6 kantige armen en kaarshouders. Een enkel deukje. 22x12x15 cm. Voorzien van gevulde bodem

Zilveren grote molenvork
Startpreis 140 EUR

Grote zilveren vork, voorzien van een dubbel getorste steel met figuren en bekroond met een molen met draaiende wieken. Met mogelijk vroege keuren, o.a. stadskeur Den Haag ca 148 gr. Lengte 29 cm In ...

Lot diverse sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche