Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Groot houten beeld
Startpreis 70 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Mahonie commode
Ergebnis: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.

2 Waaierkristallen sets
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G

Engels mahoniehouten kabinet
Ergebnis: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G

2 Kunstglazen vissen
Startpreis 80 EUR

Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.

Biedermeier canapé
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.

Jugendstil glazen schaal
Startpreis 40 EUR

Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G

Stel trommelvormige tafeltjes
Ergebnis: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

Mahoniehouten kistje
Startpreis 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G

5 kunstglazen figuren
Startpreis 40 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Ergebnis: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Startpreis 100 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Eikenkistje
Startpreis 350 EUR

Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

Vaas met gemodelleerd gezicht
Startpreis 90 EUR

Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G

Kavel tin
Ergebnis: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.

Engelse mahoniehouten stoel
Ergebnis: 120 EUR

Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.

Delfts bord, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

Naaitafeltje
Startpreis 430 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...

Bronzen hanglamp
Startpreis 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startpreis 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Antieke koperen bakkers doofpot
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

Kristallen inktset met zilver
Startpreis 220 EUR

Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op houten basement. Rechthoekig houten basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilveren d...