Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...
Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.
Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Gouden ring, 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw