Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

19e eeuwse Chinese kom
Startpreis 80 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.

Inktstel met zilver
Startpreis 160 EUR

Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...

Zilveren soeplepel
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren 835/000 soeplepel met schuitvormige bak en lange steel met dubbele filetrand, Mt B.A Seghers, Nijkerk jl.: E 1939, ca 185gr. 34cm.

Verzilverde boulloir
Ergebnis: 75 EUR

Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.

Bloedkoralen ring en armband
Ergebnis: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met bloedkoralen en een armband met bloedkoralen. Gouden ring met 3 buton bloedkoralen, ø 53 en een armband met 3 rijen bloedkoraaltjes en onedele sluiting. Lengte 17 cm.

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startpreis 750 EUR

Mooi bloedkoralencollier met gouden, 585/000 streeksluiting. 3 Rij-ig collier van bloedkoraal, tonvormig ø 7 mm, dikke kralen bevestigd aan een fraai antiek gouden streekslot, rond model met geschulp...

Bloedkoraal collier met gouden slot
Ergebnis: 200 EUR

Collier van 2 rijen bloedkoraal met gouden bloemsluiting met bloedkoraal. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4,5 mm, bevstigd aan een bloemsluiting met geschulpte rand en bloedkoraal, ø 14 mm. Lengte 4...

Zilveren roomkan
Startpreis 80 EUR

Fraaie antieke zilveren roomkan, vermoedelijk Oostenrijk, gelobt bol model met een gekrulde greep voorzien van een ramskop, verder versierd met blad en bloemmotief. Geplaatst op een ronde voet, uit mo...

Zilveren flessenbak
Ergebnis: 135 EUR

Zilveren flessenbak, 835/000, met blauw glazen binnenbak. Flessenbak op 3 bolpootjes met een opstaande rand voorzien van een opengwerkt ruit- en rozetmotief met een opgesoldeerde parelrand. Met blauw ...

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Kristallen theebus met zilver
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Fraaie theebus op geschulpte voet , achtkantig verlopend geslepen bus met een zilveren dop versierd met parelrand. Enkele deukjes. ø8x17 cm.

Kristallen tafelstuk met zilveren voet
Ergebnis: 120 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...

Zilveren beker op voet "Pokal"
Startpreis 200 EUR

Zilveren beker op voet, "Pokal". Bokaal op voet voorzien van bloemen, blad en getrembleerde bewerkingen met opgelegde laurerkrans met strik voorzien van gravure. De bokaal is voorzien van een deksel m...

Zilveren pronkbeker
Startpreis 550 EUR

Unieke zilveren pronkbeker, >800/000. Zilveren pronkbeker met deksel, kelkvorm versierd met florale bewerking en voorzien van gravure: Aan den W.E.D.G. Heer A.A.Bunskes, oud resident te Samarang. Deks...

2 Porseleinen vaasjes
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G

6 Hollandse penningen
Ergebnis: 60 EUR

Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Zilveren schenkkan
Ergebnis: 150 EUR

Bijzonder fraai zilveren schenkkannetje, Engels, 925/000. Achthoekig model met scharnierend deksel en voorzien van houten gekrulde greep. 8x13x18 cm. MT.: onduidelijk, Birmingham jl.: M:1911. In zeer ...

Gouden ring met jade en briljant
Startpreis 450 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Slavenband GG
Startpreis 750 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

Gouden ring met blauwe opaal
Startpreis 175 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met blauw opaal. Ring voorzien van een slag met daarboven op een ovale zetkast met daarin een blauw opaal, 7,5x9,5mm. ø 51 ca. 4,5 gr. Ring gemerkt Niessing.

Zilveren kraanvogel
Ergebnis: 520 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startpreis 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 65 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur van een fotograaf met poserende mensen, 6,5x3x3cm, en een vrouw op een bankje met paraplu en een hond, 5,5x3,5x3,5cm. Totaal ca 60 gr.