Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.
Bijzonder fraaie Empire zilveren tabakspot met bijbehorende pijpcomfoor, 800/000. Uit de tijd van het Franse Keizerrijk. Schuitvormige tabakspot versierd met parelrand en gezaagd s-patroon. Verfraaid ...
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.
Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000, Voorzien van een getorste steel met een gecontourneerd heft en een Art-Nouveau randgravure. plm. 1875 Lengte 13 cm. ca 29 gr. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Fraaie ring zilver rose-verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr. In goede staat.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Grote zilveren kandelaar, 925/000, op vierkante, gecontourneerde voet met ingesprongen hoeken. Voorzien van uitspringende schacht met vierkante kaarshouder. Uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl. MT.: C. B...
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Twaalf diverse oude Oosterse witmetalen ringen met o.a. turkoois, lapis en koraal.
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Strakke zilveren ring, 925/000, met rode stenen. Strakke brede ring met 5 baquette geslepen rode zirconia's. Breedte 8 mm. ø 57 Nieuw
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een vrouw bij de pomp, 5x3x3cm, een vrouw met een juk, MT. Nieuwpoort nv Nieuwpoort, 3,5x3x4cm, een viskraam met verkoper en klant, 3,5x4,5x3cm en kaze...
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G