Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken tafel met ijzeren onderstel
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G

mahonietafel omstreeks 1900
Startpreis 50 EUR

Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

6 biedermeier stoelen
Startpreis 180 EUR

Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R

Eiken secertaire ca. 1860
Ergebnis: 140 EUR

Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G

Mahonie glaskast Willem 3
Startpreis 180 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Eikenhouten 1-deurs kast
Ergebnis: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

4 Mahonie stoelen
Startpreis 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

6 Stoelen
Ergebnis: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Trappenkast
Startpreis 450 EUR

Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G

Beeldje, slijpsteen
Startpreis 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Amsterdamse klokkast
Startpreis 1.200 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Langwerpige eettafel
Ergebnis: 100 EUR

Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.

Bronzen plaquette
Startpreis 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Bronzen beeld, vuurkorf
Startpreis 250 EUR

Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.

G. Burkens
Startpreis 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Jachtkastje met getorste zuilen
Startpreis 250 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Duitse geldkist
Ergebnis: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

2 Bronzen figuren
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

K. Hofer
Ergebnis: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Bronzen harlekijn
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Ergebnis: 160 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

Pendant, H. Hermanns
Ergebnis: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G