Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- estens 1872-1953 Duitse school, Duits riviergezicht met dorp en burcht, olieverf op linnen. Cond;G 70x80cm.
Zes diverse werken ids Wiersma 1878-1965, 6 dieren studies, tekeningen op papier 9-20cm. Cond;G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G
Anna Maria Wuytiers -Blaauw 165-1944, bloementak, aquarel op papier 45x69cm. Cond:G
Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
Suger L.S? Duitse school antiek interieur, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Else Berg 1877-1942 Auschwitz, kubistisch stadsgezicht, houtskool op papier 26x19cm. Cond:G
Slavica Sekuloski 2007 Belgrado-(Doetinchem) Balinese dame met parasol, acryl op linnen 120x101cm. Cond:G
Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...
Tine Bergsma omstreeks 1900 stilleven met Jugendstillamp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
E. Körner Duitse school vaas met bloemen olieverf op linnen 39x61cm. Cond;G
Joseph Heyendahl omstreeks 1900, Duitse school 1844-1906 Düsseldorferschule landschap met boerin en schapen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Frans Baayens 1886-1947 Enschede, dorp aan de rivier met figuren in roeiboot, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Roland Terpstra leerling Jan Korthals, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 70x45cm. Cond:G
Twee etsen Ids Wiersma 1878-1965 winterlandschap noorderdwarsvaart Drachten, en kerk te Amersfoort 21x15cm. en 36x16cm. etsen op papier Cond:G
Germ de Jong 1886-1967 Bergense school schilder, stadsgezicht Den haag, aquarel op papier 19x27cm. Cond:G
H. Bogaerts 1908, 1877-1933, portret oudere dame, olieverf op linnen, 51x66cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw etiket verso onduidelijk, interieur met kind en hond olieverf op paneel 36x28cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, portret vrouw , verso, studietekens Mattheus Ignatius van Bree 1773-1829, houtskool op papier 42x32cm. Cond:G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Fedor van kregten 1871-1937, koeien aan het water, olieverf op linnen. 30x40cm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met tinnen bord en geschilderde citroen, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
G Koopman omstreeks 1920, Hollands kerkinterieur met figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Negen oude prenten automobilia, 20e eeuw, uit boeken. In goede staat 32x47cm. Cond;G
Naar J. de harder omstreeks 1900, schapen in het landschap, olieverf op paneel, 26x18cm. Cond;G
Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G
Trambowicz 99, Poolse school, surrealistische voorstelling, acryl op linnen 130x90cm. Cond:G
Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G
Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...
Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G
Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met kersen in schaal, olieverf op paneel, Cond:G. 25x30cm.
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
B. Ferweda, 1880-1958 bloemstilleven, olieverf op linnen 41x27,5cm. Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G
Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...
Antieke landkaart Puteolani Sinus Companiae Felicis Naples, A.Amsterdam Pierre Mortier, gravure op papier. 52x39cm. Cond:G
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw landschap met figuren voor huis, olieverf op linnen 25x21,5cm. Cond:G