Vijf oude Perzische kussens/kamelenzak. Afm. 44-120 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten. Afm. 115x75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Lot vooroorlogse blikken speelgoed. Betreffende een stoommachine+spoorwegovergang, Karl Bub. Houtzagerij met watermolen (mogelijk Märklin). Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.