Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. (Ca. 1900 Jugendstil) (compositie metaal). Acht-daags/halfuurslag. Afm. 64 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...
Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In z...
Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.
Mooie antieke Westminster regulateur met bandintarsia. Kwartierslag op acht gongstaven. Ca. 1930. Afm. 80 cm. In zeer goede staat.
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.
Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afm. 145 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast met bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.
Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met schotelvormige wijzerplaat en 'holzgespindelte'uurwerk. Afm. 35x25x15 cm. In goede staat.