Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding 6,5xø28,3cm. Cond:R
19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.
Grote antieke Chinese Kantonese vaas met krijgers decor, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.
Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G
Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, 19e eeuw. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.
Antieke Imari porseleinen lampenvoet, 19e eeuw en een Chinese lampenvoet, tweede helft 20e eeuw. Afm. 25-27 cm. Cond.: G.
Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...
Witgouden oorstekers met clip, 750/000, met diamanten. Oorstekers met gevlochten banen bezet met 100 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,28 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 2,148...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamanten. Een dubbel collier met een tonvormige hanger bezet met 107 briljant geslepen diamanten, totaal 1,86 crt TW/ Loupe zuiver-VVS, breedte 12 mm, ø 18 m...
Gouden oorstekers, wit- en geelgoud, bezet met diamanten. Oorstekers met een bollopende kruisvorm, één zijde geelgoud en één zijde witgoud bezet met briljant geslepen diamanten, totaal 1,00 crt TW/Lou...
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Silvia v.d. Water (Arnhem). Voorstelling: Golden Retriever met puppy. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
August Kaufhold 1884-1955. Duitse school. Paardenkar met boer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 45x55 cm. Cond.: G.
C. Leupold, Duitse school 1930- . Boerderij met watermolengemaal. Olieverf op linnen. Afm. 70x100 cm. Cond.: G.
Stefano Robertazzi. Italiaanse school. Titel: The most beautifull (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afm. 57x80 cm. Cond.: G.
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond. G
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afm. 180x130 cm. Cond.: G.
Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Ongesigneerd herenportret, 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afm. 53x40 cm. Cond.: R/G.
Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G